Голова громади

Лактіонов Олег Миколайович

Народився 2 листопада 1967 року в шахтарській сім'ї у смт. Фощівка Луганської області.

• Після школи та СПТУ в місті Щастя з 1988 року пішов працювати на шахту електрослюсарем, а пізніше - прохідником гірських порід.
  • Працюючи, заочно навчався і закінчив Маслівський аграрний технікум, а пізніше - Національний аграрний університет.
  • Мабуть, рід діда і прадіда, які були хліборобами, змінив ставлення до праці хлібороба.
  • Пройшов трудовий шлях від шахтаря до сервісного менеджера, від голови правління ХПП станція Таганча до генерального директора агрооб'єднання "Україна" в с.Степанці на Канівщині.
  • Пізніше став засновником і керівником сільськогосподарського товариства "Петровського" в с.Таганча.
  • Має досвід депутатської роботи, обирався депутатом Таганчанської сільської ради та Канівської районної ради двох скликань.

Дружина - Софія, маємо двох синів - Романа та Владислава.