Бібліотечна справа

Дата: 15.02.2019 15:18

Бібліотеки впродовж багатьох років були основним осередком інформації та знань в містах і селах. Сучасні технології змінили акценти, і звичні бібліотеки в опинились на межі зникнення. Але деякі громади знайшли вихід і зробили з бібліотек культурні осередки, які повністю задовольняють сучасні інформаційні потреби відвідувачів.

Бібліотеки в громадах виконують різні функції: стають осередками для обміну думками, для проведення тренінгів, зустрічей. Сучасна бібліотека - це не тільки можливість для інтелектуального та культурного розвитку громади, а й платформа, яка гуртує активних і небайдужих мешканців і допомагає їм створювати спільні проекти.

Детально про те, що дає бібліотека громаді, можна прочитати в посібнику «Розумні інвестиції. Соціально-економічна цінність бібліотек».

Джерело: https://decentralization.gov.ua/culture/bibliotechna-sprava