На Черкащині підготовлений до втілення унікальний проект, що охопить 23 ОТГ у 13 районах області

Дата: 15.02.2019 15:24

23 об’єднані територіальні громади Черкащини підписали рамкову угоду про спільну реалізацію проекту з облаштування систем відеоспостереження на території кожної громади.

«Це унікальний проект, аналогів якому досі не було.  Він допоможе створити комфортніші та безпечніші умови проживання для десятків тисяч мешканців 23 громад – і ми раді стояти на чолі цієї ініціативи», - констатує Сергій Слинько, директор Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону. – Проект, спільний для всіх громад,  поданий до Державного фонду регіонального розвитку, і ми сподіваємося на його підтримку.

«Питання комфортного і безпечного проживання – ключове завдання, яке має виконувати влада на місцях. Одним із дієвих попереджувальних заходів є встановлення відеокамер для спостереження за місцями масового знаходження людей. Очікується, що реалізація проекту дозволить вирішити ряд завдань з формування безпечного середовища в громадах та посилення їхніх Центрів безпеки, зокрема сприятиме зменшенню кількості правопорушень, оперативному розслідуванню надзвичайних ситуацій, злочинів тощо, посилить матеріально-технічну базу Центрів безпеки, - зазначає Григорій Перерва, радник з регіонального розвитку Черкаського ЦРМС.

Джерело: https://decentralization.gov.ua/news/10585