ЧИ БУДЕ «НОВА ПОШТА» В ТАГАНЧІ?

Дата: 19.02.2019 14:28

Депутат Черкаської обласної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Володимир Братаніч підтримав звернення Таганчанського сільського голови Олега Лактіонова та депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» щодо відкриття відділення «Нової пошти» в селі Таганча, що на Канівщині, для обслуговування 9-11 навколишніх        сіл         району.

З відповідним депутатським зверненням народний обранець звернувся до генерального директора компанії «Нова Пошта» В’ячеслава Клімова у зв’язку з тим, що «нова Пошта» значно розширює свою діяльність не тільки в Україні,        а        й       на         міжнародному    рівні.
«Нова Пошта» розширює лінійку нових продуктів і зараз тестує нову комплексну послугу redBOX. Це коробка зі штрих-кодом, в яку можна помістити все, що дозволено перевозити і відправити в будь-яку точку України, без зважування та розрахунку об'ємної ваги. До послуги також включені переадресація в межах міста і повернення у відділення, термін дії послуги після покупки 6 місяців.

Джерело: Сайт "Черкащани"