Соціальні проекти МХП

Дата: 19.02.2019 16:22

В понеділок, 18 лютого,  до Таганчанської об’єднаної територіальної громади завітала керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова. Ось що вона розповіла про поїздку на своїй сторінці у Facebook:

"Під час робочої поїздки в селище Мельники відвідала сім'ю Ярослава Сарапіна, який зараз захищає нашу державу від агресорів у Маріуполі. Хлопця виховували бабуся, дідусь та батько Юрій, з яким і мала за честь вчора познайомитись.
Сім'я дуже бідна, а грошей не вистачає навіть на найнеобхідніше. Окрім того, за несплату послуг у будинку Сарапінів відключили газопостачання.
Разом із головою Таганчанської ОТГ Олегом Лактіоновим вручили пану Юрію подяку за належне виховання сина, а також подарували тепловий конвектор.
Жителі села дуже шанують та поважають Ярослава, а батько з нетерпінням чекає на його повернення додому".

"Разом із в.о. старости села Мельники Лідією Атаманенко завітали до місцевого навчально-виховного комплексу, який за сумісництвом є і школою, і дитячим садочком.
Тут змогли поспілкуватись із педагогічним колективом та директоркою НВК — Наталією Яровою. На жаль, у єдиному на все село навчальному закладі завжди були проблеми з опаленням, саме тому вирішили подарувати їм тепловий конвертер, який відтепер буде гріти маленьких дошкільнят".

"Мала сьогодні нагоду зустрітися зі своїми давніми знайомими — жіночим ансамблем "Горлиця" та їхнім чудовим керівником — Панченко Галиною Михайлівною. Ансамбль регулярно виступає на різних святах та обласних фестивалях. Щирі, відкриті та надзвичайно колоритні, вони вже протягом 25 років радують своєю музикою. Як розповіли самі співачки, робота в ансамблі для них радше, як хобі та розрада для душі. Сьогодні була надзвичайно рада вручити їм сертифікат на придбання нової фурнітури та костюмів".

"Також дорогою додому завітала в гості у селище Таганча до давніх знайомих — сім'ї Губерних. Раніше ПрАТ «Миронівська птахофабрика» МХП придбала для сім’ї меблі спальної кімнати. Приємно бачити, як уся сім'я радіє, а їхні щирі усмішки дарують натхнення для нових дій. Цього разу ми привезли їм у подарунок два пледики, фрукти та цукерки для дітей. Окрім того, ми щомісячно надаємо безкоштовно набір м’ясної продукції для сім’ї».

"Сьогодні познайомилась із надзвичайно хорошими людьми — працівниками Таганчанського поштового відділення.
У селі листонош надзвичайно шанують та поважають, а особливо — старенькі, які вже неспроможні далеко ходити. Нерідко на їхнє замовлення працівниці поштового відділу купують та доставляють їжу, ліки та інші побутові засоби.
На прощання побажала усім наснаги та подарувала сертифікат на покупку нового обладнання для відділення".

Відео https://www.facebook.com/vannikova.irina/videos/628112917624009/

Джерело: Facebook: