Свято 8 березня у Таганчанській ЗОШ

Дата: 11.03.2019 11:01

З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить жіноче свято – 8 Березня. Кожна жінка і дівчина чекає цього свята. Але не менше чекають його хлопчики та чоловіки, бо мають змогу привітати своїх дружин, матусь, бабусь, сестричок, подруг.

Цікаво, тепло, весело і піднесено пройшло свято в Таганчанській ЗОШ I-III ступенів ". Першими порадували своїми привітаннями, своїми виступами молодші учні. Лунали слова-привітання рідним матусям, бабусям, сестрам, вчителям.

Теплі слова побажання і привітання всім жінкам підготували і старші учні. Звучали вірші, пісні , різні інсценування. Вчителі подякували учням за підготовлену концертну програму. Жіноче свято подарувало кожній жінці і дівчині іскорку тепла, любові та поваги.