Шевченківські дні у Таганчанській ЗОШ

Дата: 14.03.2019 09:44

У зв’язку з відзначанням 205-річчя  від дня народження Т. Г. Шевченка, із метою вшанування пам’яті реформатора української мови, основоположника української літератури, популяризації його літературної та мистецької спадщини, культурного розвитку молодих громадян України з 11.03 по 15.03.2019 року у  школі заплановано   проведення Шевченківського тижня, який проходиме під гаслом «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття… Тебе своїм сучасником звемо». Мета проведення тижня - показати велич і неповторність творчої спадщини Т. Шевченка, її значення для розвитку української літератури.

Відкрився тиждень урочистою лінійкою « Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!» та виставкою матеріалів про Т. Шевченка  під назвою «Ми пам’ятаємо тебе, Тарасе!»