У КАНЕВІ ПРОТЯГОМ БАГАТЬОХ РОКІВ НЕ СТВОРЮЮТЬСЯ ДИТЯЧІ БУДИНКИ СІМЕЙНОГО ТИПУ

Дата: 21.03.2019 08:43

На Черкащині бракує родин, готових прийняти осиротілих дітей. У трьох районах області, зокрема і Канівському, відсутні прийомні родини.

За підсумками року, в області спостерігається брак родин, готових взяти на виховання осиротілих дітей. В області є 6 територій (Канів, Умань, Городищенський, Смілянський, Чигиринський та Чорнобаївський райони), де протягом багатьох років не створюються дитячі будинки сімейного типу. А у трьох районах області — Канівському, Катеринопільському та Маньківському — відсутні прийомні родини, — повідомили у прес-службі Черкаської ОДА.

В області продовжують роботу з утворення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Наразі 117 родин області є прийомними. Тут виховують 210 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Крім того, діє 41 дитячий будинок сімейного типу, де проживають 298 дітей. Лише минулого року у зазначені форми сімейного виховання влаштували 71 дитину, створили 6 нових прийомних родин, розповіла на колегії, яка відбулася днями під головуванням очільника області Олександра Вельбівця, начальник служби у справах дітей Оксана Покатілова.

Джерело: КаніВчанка