«Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття!»

Дата: 21.03.2019 09:58

«Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття!»
Під таким гаслом пройшов  у Таганчанській ЗОШ  I-III ступенів "традиційний тиждень, присвячений життю та творчості Т.Г.Шевченка. Метою заходів було доповнити, розширити знання учнів про Шевченка – поета, Шевченка – художника; виховувати в учнів любов і повагу до Великого Кобзаря, до історичного минулого України, до сторінок історії народу, який боровся за свою свободу, шанобливе ставлення до надбань української культури.
Були проведені наступні заходи: лінійка "Незабутній Шевченко", вернісаж малюнків до його творів , години спілкування "Шляхами великого Кобзаря", інсценізація творів Т.Г. Шевченка, брейн-рінг учнів 7-8 класів, усний журнал «Шевчеко Сучасник» та конкурс виразного читання "Якби ти нас ,Тарасе, чув"