Шановні мешканці!

Дата: 03.04.2019 16:30

КНП «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» запрошує Вас здійснити своє право на вільний вибір лікаря. Заключивши декларацію Ви маєте змогу безкоштовно отримувати базовий набір послуг: консультація з будь яких проблем зі здоров’ям, проведення діагностики та лікування найбільш поширених захворювань, рецепти за програмою «Доступні ліки», загальноклінічні дослідження (загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, глюкоза крові, загальний холестерин, вимірювання артеріального тиску, електрокардіограма, обстеження швидкими тестами на вагітність, ВІЛ-інфекцію, вірусні гепатити), отримання довідок.

Якщо у Вас не укладена декларацію Ви не зможете отримати вищезгаданий базовий набір послуг, Вам буде надана лише невідкладна допомога у разі потреби.

Не важливе місце прописки, якщо Ви проживаєте в м. Каневі чи на території Канівського району, навіть деякий час, уклавши декларацію з лікарем нашого Закладу у Вас буде можливість отримати первинну медичну допомогу у повному обсязі.

Не хвилюйтесь, якщо Ви поїдете з Канева чи Канівського району, Ви завжди зможете переукласти декларацію з іншим лікарем у тому місті де  будете проживати.

Тож, якщо Ви працюєте, навчаєтесь чи просто приїхали на літо відпочивати до м. Канева та району, не забудьте заключити декларацію з лікарем, для цього навіть не потрібно приходити до лікарні, достатньо по телефону продиктувати паспортні дані лікарю, якого обрали або фельдшеру.

Довідки за телефонами: (04736)34337; (04736)35808; (04736)35505.