ДИРЕКТОР КАНІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ НАТАЛІЯ ГОРЬОВА ЗАВІТАЛА ДО ТАГАНЧАНСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 11.04.2019 08:49

Новопризначений директор Канівського центру первинної медико-санітарної допомоги Наталія Горьова із робочим візитом відвідала  Таганчанську ОТГ .

На зустрічі, яка прходила в актовому залі Таганчанської ЗОШ, були присутні медичні працівники, вчителі, депутати, керівники навчальних закладів та всі, хто зацікавлений станом медичної реформи на селі. Наталія Василівна окреслила основні напрямки медичної реформи та вказала на головні проблеми.

Важливим завданням медичного закладу на селі являється забезпечення основними послугами, неохідними ліками кожного жителя громади. Успіх реформи залежить також від активної участі  пацієнта у здійсненні реформування медичної сфери. А це, на сам перед  розуміння важливості заключення декларації з місцевим лікарем, використання електроннї системи для вирішення усіх питань повязаних зі здоровям.

Присутніми піднімались питання про функціонування фельдшерських пунктів в селах з малою кількістю населення, про роботу лікаря та мед. працівників, про забезпечення  аптеки необхідними ліками.

Залишилось багато питань, та взагалом присутні залишились задоволеними. Стало зрозуміло, що без участі кожного жителя громади, кожного медичного працівника,  успіху в реформуванні медичної галузі не досягти.