МИ ТУРБУЄМОСЬ ПРО ВАШЕ СЕРЦЕ

Дата: 11.04.2019 12:21

Сьогодні в амбулаторії с.Таганча проводився прийом лікарем-кардіологом з м. Черкас Микитчук Вікторією Сергіївною.  Біля кабінету лікаря було людно, більше 20 місцевих жителів завітали на прийом лікаря. Кожний зміг зробити кардіограму серця, отримати необхідні рекомендації щодо лікування та профілактики хвороб серця.

Проблема серцево-судинних захворювань в Україні сьогодні займає одне з провідних місць. Майже 26 млн. українців страждають на різноманітні серцево-судинні захворювання, з них – майже 12,5 млн. хворіють на артеріальну гіпертензію, яка є головним фактором ризику виникнення інсульту. Інсульт загрожує кожному п’ятому українцю і ця загроза часто виявляється фатальною.

Ось тому, громадський діяч Ірина Ванникова, часто спілкуючись з жителями сіл Черкащини ініціювала в цьому році соціальній проект по наближенню медичних послуг до сільських жителів «ЗДОРОВ’Я КОЖНОГО – ЗДОРОВ’Я КРАЇНИ» який проводитиметься за підтримки ТОВ «НВФ «Урожай» МХП та БФ «Урожай громаді».