AGROSHOW UKRAINE 2019 – ГОЛОВНА АГРО-ПОДІЯ ВЕСНИ В ЧЕРКАСАХ

Дата: 11.04.2019 14:03

Вже 16 – 19 травня у м. Черкаси на території аеропорту відбудеться III міжнародна агропромислова виставка AGROSHOW Ukraine 2019, яка на сьогодні є одною з найбільших агро-виставок України, і  відбувається в унікальному форматі – eкспо-фест.

Цього року, учасники та організатори будуть вас дивувати неймовірною програмою, яскравими стендами, та неперевершеною атмосферою, адже виставка пройде у стилі AgroCarnaval.

Справжнє автомобільне свято відбудеться в рамках агропромислового експо-фесту «AGROSHOW Ukraine 2019».

Під час Cherkasy Auto Show на вас чекає автомобільна експозиція від найкращих брендів, спеціально підготовлена траса для тест-драйвів, фуд-корт, розважальна програма, та багато неймовірних вражень

Родзинки програми

16 травня

11:00-11:30    Парад техніки

11:30-12:00    Агро-карнавал. Шоу програма

Протягом усього дня будуть проводитись розіграші серед зареєстрованих відвідувачів

17 травня - Шоу-мийка тракторів

18 травня - Змагання навантажувачів

19 травня - Агро-кінотеатр

Кожного дня під час роботи виставки буде працювати конференц-зал, де відбудуться навчальні семінари, майстер-класи з землеробства та демонстрації с/г техніки на полігоні.

Також на території виставки цього року  розміститься ярмарок, куди з’їдуться майстри з усієї України. Там ви знайдете для себе кондитерські вироби, прикраси ручної праці, великий вибір кераміки, посуду, виробів із шкіри, алкогольні напої, одяг, сувеніри та багато іншого.

Запрошуємо Вас відвідати AGROSHOW з друзями та родиною. Чекаємо всіх на AGROSHOW Ukraine 2019! Діє онлайн-реєстрація на сайті

Більш детальну інформацію вам наддадуть за телефонами:

+38 (0472) 500 065
agroshow.ua@gmail.com