Творімо добро!

Дата: 12.04.2019 20:30

Сьогодні 12 квітня у нашому садочку відбувся благодійний ярмарок «Твори добро!». Вже не перший рік захід проходить за ініціативи завідувачки ДНЗ "Ромашка" Микитишин Олени Григорівни. Підготовкою та проведенням займався весь колектив садочка. Ідея була підтримана батьками - отож, кожна родина прийняла участь у ярмарку. Кожен, хто забажав, зміг  проявити свої кулінарні здібності!

Усі старанно готувались, випікали із батьками щось корисне та вишукане, одним словом особливе. Тому й захід видався цікавим та різноманітним, багатим на маленькі кулінарні шедеври. Усі вдосталь наїлись смачненького, що забезпечило чудовий настрій на весь день.

Вражень як і ласощів було багато! На свято завітали працівники сільської ради, місцеві депутати та педагоги Таганчанської школи.  Кошти, виручені з ярмарку, передали родинам, де є діти з особливими потребами.

Віримо, що добра справа матиме продовженя, адже добра ніколи не буває багато.