Відкрита Першість Канівської районної ДЮСШ «Колос» з легкої атлетики серед юнаків та дівчат

Дата: 02.05.2019 10:13

23 квітня на стадіоні с.Степанецьке пройшли змагання відкритої Першості Канівської районної ДЮСШ "Колос" з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001 року народження та молодших.

В змаганнях приймали участь команди навчальних закладів: Таганчанська ЗОШ, Бобрицький НВК, Степанецький ліцей, Мартинівський НВК, Беркозівська та Малоржавецька гімназії.

Змагання проведено з наступних видів програми: біг на 100 м, 200 м, 400 м, 800 м, стрибки у довжину, штовхання ядра.

Наші досягнення:   Біг 100 м. І місце - Івашківська Вероніка;

ІІ місце - Дорошенко Ангеліна;

ІІІ місце - Губерна Анастасія та Якущенко Роман.

Біг 200м.   І місце- Івашківська Вероніка та Якущенко Роман;

ІІ місце - Дорошенко Ангеліна.

Біг 800м.  ІІІ місце - Дорошенко Єгор.

Стрибки у довжину. І місце - Івашківська Вероніка;

ІІ місце - Губерна Анастасія;

ІІІ місце - Дорошенко Ангеліна.

26 квітня переможці і призери змагань будуть представляти Канівський район на обласних змаганнях, які проходитимуть на Центральному стадіоні м.Черкас