Привітання голови Таганчанської об'єднаної територіальної громади Лактіонова Олега Миколайовича з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2019 12:00

Дорогі ветерани! Учасники Другої Світової війни, працівники тилу!

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

Подвиг ветеранів Другої Світової війни надихає сучасних героїв до нових героїчних вчинків. Адже завдячуючи їм, ми маємо яскравий приклад незламності духу, сили волі та того, як сильно потрібно любити свою Україну, аби подолати ворога та вибороти перемогу.

Від щирого серця бажаю Вам та Вашим родинам здоров'я, благополуччя, миру та процвітання в рідній незалежній Україні!

Вічна пам'ять загиблим, честь і слава живим героям!