ВІДТЕПЕР ДЕНЬ БАТЬКА – ОФІЦІЙНЕ СВЯТО В УКРАЇНІ

Дата: 13.05.2019 11:25

Уряд підтримав указ президента про запровадження в Україні Дня батька.

Про це повідомляє  «Урядовий портал».

Нове свято пропонується відзначати щороку у третю неділю червня. У 2019 році День батька припадає на 16 червня. Неофіційно в Україні такий день раніше святкували або в третю неділю червня, або в третю неділю вересня. Однак на офіційному рівні це свято так і не було затверджено.

«Роль батька у вихованні дитини ніким не заперечується, але суспільство сприймає потребу залучення чоловіків до участі у вихованні дитини достатньо інертно», — йдеться в пояснювальній записці до указу.

Міністерство соціальної політики та віце-прем’єр Іванна Климпуш-Цинцадзе вважають логічним запровадження офіційного Дня батька поряд з вже існуючими Днем родини (8 липня), День матері (друга неділя травня) та Днем захисту дітей (1 червня), а тому виступили з подібною ініціативою.

До речі, спочатку ініціатором створення цього свята називають місіс Додд з США, яка в такий спосіб хотіла висловити вдячність своєму батьку.

Джерело: КаніВчанка