Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Дата: 27.05.2019 16:17

Проект рішення Таганчанської сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області:

1. «Про пайову участь замовників будівництва у розвитку інфраструктури на території Таганчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади»
  2. «Про  встановлення  місцевих  податків і зборів на території Таганчанської сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області на 2020 рік»

Розробник – виконавчий комітет Таганчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Проекти регуляторних актів Таганчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади буде розміщено на веб-сайті: https://taganchanska-gromada.gov.ua

Строк приймання пропозицій і зауважень до проекту регуляторного акта становить місяць з дня оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції і зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:

• поштою за адресою: 19052 Черкаська обл., Канівський р-н, с.Таганча, вул. Центральна,104/1, виконком Таганчанської сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області ;

• електронною поштою за адресою: info@taganchanska-gromada.gov.ua