КОЗАКИ НАГОРОДИЛИ ІРИНУ ВАННИКОВУ СВОЇМ ОРДЕНОМ

Дата: 28.05.2019 09:50

25 травня у місті Корсунь-Шевченківський відбувся Всеукраїнський фестиваль патріотичної козацької творчості ім. Миколи Моцика з нагоди 371-й річниці битви під Корсунем.

На свято з'їхалися творчі колективи зі всієї Черкащини, щоб поборотися за право бути найкращим. Особливою приємністю для всіх присутніх став виступ заслужених артистів України братів Андрія та Василя Томіленків.

Канівський район на фестивалі гідно представив колектив «Горлиця». Гучними оплесками гості супроводжували його виступ.

«Козацька слава нашого народу шириться усім світом. Українським козакам завжди приписували неймовірну звитягу, відвагу, мужність, а інколи навіть і надприродні здібності. Це лицарі безсмертного українського духу, вічні бунтівники. Це душа і подвиг українського народу. Українські пісні, козацькі марші – це наша основа, український код, прошитий у нашому серці», - сказала у вітальному слові громадська діячка, лідер руху «Розвиток територіальних громад» Ірина Ванникова.

На знак подяки за підтримку патріотичної пісні на Черкащині від імені Верховного отамана МА «Козацтво» Михайла Шитого їй вручили орден «Козацької звитяги» із зображенням Пресвятої Богородиці. Це дуже розчулило Ірину.

«Це особлива для мене постать в пантеоні українського православ’я. По-перше, я народилася 28 серпня в день великого свята Успіння Богородиці. По-друге, у 2011 році я потрапила у дуже серйозну аварію. Я їхала у відрядження, машина по сльоті з’їхала з траси, перевернулася та врізалася в електричний стовп. Коли приїхала швидка, лікар дуже здивувався, бо я не мала жодної подряпини. Для нього це було велике диво, що ми вціліли, бо на цій ділянці часто гинуть люди, там дуже небезпечний поворот. І сталося це на Покрову 14 жовтня. Богородиця мене захистила. Цей день я тепер вважаю своїм другим днем народження. Тому саме ця відзнака для мене була дуже символічною, бо я вважаю Богородицю своєю покровителькою», - щиро зізналася громадська діячка.

Вона подякувала організаторам та учасникам цього грандіозного дійства, яке відбулося за сприяння агрохолдингу МХП.

Джерело: http://kanos.com.ua