Подорож до дендропарку «Софіївка»

Дата: 08.06.2019 18:12

Радість, захват і цікавість викликала в учнів Таганчанської ЗОШ  поїздка в Національний дендропарк «Софіївка» що знаходиться в місті Умань. Масу позитивних вражень і емоцій діти отримали від екскурсії унікальним парком.

Учнівський, педагогічний та батьківський колективи Таганчанської школи висловлюють щиру подяку ініціаторам екскурсійної поїздки  Ірині Ванниковій, Володимиру Братанічу, директору Благодійної організації "Благодійний фонд "Урожай-громаді" Тетяні Волочай  за постійну фінансову підтримку проектів для малих сільських шкіл, та чудовий подарунок школярам до Дня захисту дітей. Хай Вам Бог дає здоров’я і натхнення на всі ваші добрі справи які ви робите для людей.