Яка вона – культура: профільне міністерство проводить опитування громадської думки

Дата: 09.07.2019 14:58

81b6b9d786160f9e0fbe112ee9324a81_XLМіністерство культури проводить опитування громадської думки щодо бачення населенням сутності культури та культурного середовища свого місця проживання, розуміння населенням власних культурних прав, щодо вивчення побажань населення до змісту мінімального стандарту забезпечення громадян культурними послугами.

Опитування проводитиметься до 22 липня 2019 року на загальнонаціональному рівні шляхом поширення онлайн анкети серед населення. Онлайн анкета знаходиться за посиланням https://bit.ly/2XMIKEd

Результати дослідження будуть використані під час розробки законопреоктІв про вненсення змін до законів України «Про культуру», «Про місцеве самоврядування в Україні» та проекту постанови Кабінету Міністрів України щодо затвердження мінімальних стандартів забезпечення громадян культурними послугами».

Автор статті