Десять ОТГ області пройшли відбір в останньому раунді Програми «U-LEAD з Європою»

Дата: 30.07.2019 09:19

БезымянныйВсі 10 громад які подали заявки на участь у 4-му і останньому раунді Програми «U-LEAD з Європою», що надає допомогу у модернізації та створенні ЦНАП, пройшли відбір. Це – один із найкращих показників по Україні, адже лише три області мають такі ж результати відбору, інформують у Департаменті регіонального розвитку ОДА.

Вже в серпні-грудні цього року Березняківську, Бужанську, Чигиринську, Червонослобідську, Великохутірську, Лип’янську, Михайлівську громади та м. Умань, м. Ватутіне, смт. Катеринопіль відвідають представники Програми «U-LEAD з Європою» для подальшого аналізу спроможності громад та розробки технічних завдань для створення ЦНАП.

Нагадаємо, за результатами перших 3-х раундів  Програми «U-LEAD з Європою» 20 громад області вже розпочали роботу над створенням ЦНАП. Тут громадяни в комфортних умовах зможуть отримувати максимум адміністративних послуг.

Детальні з інформацією можна ознайомитися за посиланням https://cutt.ly/XN76O0.