ПЕРЕПОНИ ПРИ ПЕРЕДАЧІ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ НА БАЛАНС ОТГ

Дата: 14.08.2019 10:23

Проблему передачі навчальних закладів на баланс ОТГ обговорили під час спільної наради, яка відбулася за участі першого заступника очільника області Тараса Висоцького та керівництва міста, району та  об’єднаних територіальних громад.

Відтак, наразі в галузі освіти та соціального захисту населення постає проблема, що на баланс створених ОТГ досі не передані навчальні заклади та територіальні центри.

За словами першого заступника Тараса Висоцького – найважливішою перепоною для  оперативного вирішення проблем є насамперед відсутність комунікації між очільниками ОТГ та представниками відділів і управлінь. З цією метою він наполіг на проведенні щотижневих нарад між представниками, які мають сприяти налагодженню діалогу задля покращення життя громад усіх ОТГ Канівщини.

За інформацією Канівської міської ради

Джерело: http://www.kanivchanka.net.ua/3690/