Тривалість навчання для школярів з особливими освітніми потребами можна буде подовжити на два роки

Дата: 28.08.2019 11:59

5d5d3c1bb7307120002754Відтепер школярам з особливими освітніми потребами може бути подовжено тривалість навчання на 2 роки. Це передбачено змінами до постанови КМУ, інформують в МОН України.

Йдеться про учнів інклюзивних класів початкової та базової школи. На кожному з цих рівнів навчання може бути подовжено на 1 рік.

«Одна з головних цілей реформи освіти – щоб кожен учень міг досягти максимального успіху під час навчання в зручному для учня темпі. Тож, якщо дитина з особливими освітніми потребами з певних причин не може засвоїти вчасно освітню програму, то тепер для неї є можливість подовжити навчання на 2 роки», – прокоментувала Міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Питання подовження тривалості навчання вирішуватиме команда психолого-педагогічного супроводу, відповідно до індивідуальної освітньої траєкторії, погодивши це з батьками або законними представниками дитини. Рішення команди впроваджується відповідним наказом керівника закладу.

Нагадуємо, що з 2020 року державні гроші на підвищення кваліфікації ходитимуть за вчителем в обрані ним організації – Уряд затвердив відповідне Положення.

Автор статті