Голова районної ради Микола Зоць провів засідання 37 позачергової сесії Канівської районної ради VІІ скликання

Дата: 30.08.2019 11:44

Голова районної ради Микола Зоць провів засідання  37  позачергової сесії Канівської районної ради VІІ скликання.

В роботі сесії взяли участь, сільські голови, сільські голови сільських рад об’єднаних територіальних громад, керівники підприємств, установ та організацій, начальники відділів та служб районної державної адміністрації, керівники правоохоронних органів, Канівського РВ УДСНС України у Черкаській області, Канівського відділення Золотоніської місцевої прокуратури, СБУ, Головного територіального управління юстиції в Черкаській області, Канівського РВ УДКСУ, Канівського об’єднаного міського військового комісаріату, РЕМ, Управління пенсійного фонду України в м.Каневі та Канівському районі, Канівського  відділення  Черкаської ОДПІ, представники ЗМІ.

На початку сесії голова районної ради привітав депутатів та керівників установ і підприємств  із днем народження, які відзначали в міжсесійний період.

В тридцятихвилинці депутат Володимир Плисюк  зауважив,  що потрібно привести в належний вигляд обкоси біля доріг, особливо проїжджаючи відрізки доріг: біля с.Потапці Канівського району, біля Довжика та Черкаський поворот, відрізок дороги на Мартинівку наголосивши, що там в жахливому стані зупинка.

Наголосивши, що в нас є служби хто за це відповідає?

• Якщо нема, то давайте ми організуємо з депутатами суботник. Це лице району зауважив Володимир Плисюк.

Голова районної ради Микола Зоць  зауважив , що тих кого стосується це питання візьмуть собі для реагування.

Також в тридцятихвилинці виступив Лактіонов Олег Миколайович – Таганчанський сільський голова, наголосивши в своєму виступі, що в процесі інвентаризації основних засобів було виявлено на балансі Таганчанської ЗОШ I-III ступенів ім. Федоренка дитячий майданчик та житловий будинок на які відсутня технічна документація.

Загалом, до порядку денного засідання було включено 7 нагальних питань.

Депутати одноголосно підтримали проекти рішень:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2018 №28-14/VII «Про районний бюджет на 2019 рік».

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 24.04.2019 № 34-8/VII «Про утворення комісії з приймання  - передачі бюджетних установ (комунальних закладів) із спільної власності територіальних громад сіл  Канівського району у власність Межиріцької сільської ради  об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

3. Про оплату праці директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Канівської районної ради.

4. Про внесення змін до рішення Канівської районної ради від 26.09.2018 № 26-17/VII «Про затвердження фінансового плану на 2019 рік комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради.

5. Про створення Комунального некомерційного підприємства «Канівська центральна районна лікарня» Канівської районної ради  шляхом перетворення.

6. Звіт постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури та спорту.

7. Про внесення змін до рішення районної ради від 02.12.2015 № 2-4/VІІ «Про президію районної ради».

По всім питанням порядку денного  прийняті відповідні рішення.

Сесія пройшла в діловій і конструктивній обстановці.

Джерело: https://kanivska-rayrada.gov.ua