Перший дзвоник пролунав і для Таганчанських школярів

Дата: 02.09.2019 16:35

Відлік досягнень людини починається зі школи: спочатку з Букваря, з першої написаної літери - до атестату про середню освіту. Школа знайомить, розповідає, допомагає... Школа навчає, виховує, сіє «розумне, добре, вічне». Школа - це другий дім, у якому завжди багато яскравих вражень та позитивних емоцій.

Сьогодні, в другий день осені, у символічний День знань у с. Таганча  відбулось свято Першого дзвоника.

До першого класу пішло семеро діток, яких радо зустрічала їх перша вчителька Кириченко Таїсія Григорівна.

Слова вітання пролунали від завуча Таганчанської ЗОШ Венця Олександра Олексійовича, соціального педагога Жорняк Надії Леонідівни та  заступника голови Благодійного фонду «Урожай громаді» Єфремцева Миколи Петровича, який вручив для потреб школи сертифікат на 2 тис. грн..

Бажаємо школярам та педагогам гарного навчального року, сил та енергії, щоб навчатись та навчати.