Зі святом, рідне село!

Дата: 10.10.2019 16:41

Шановна громадо! 14 жовтня наше рідне с.Таганча відзначає День народження! День нашого села – це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися у нашому мальовничому селі з неповторним українським колоритом і традиціями.

День села - це свято, яке єднає усіх, пов’язуючи минуле, сьогодення та майбутнє. Славна історія нашого села є часткою історії нашого району, області та держави. А історію, як ми знаємо, творять люди. І головна заслуга в цьому наших пращурів та Ваша, дорогі односельці. Всіх, хто працює на підприємствах, будує, ремонтує, прибирає, годує, вчить та виховує наших дітей, хто лікує нас і залучає до культурних цінностей, хто відстоює сьогодні мир на  українських кордонах, волонтерських центрах, всюди, де кується наша українська міць.

В цей особливий день ми також святкуємо з усією Україною День захисника України, День козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Від імені сільської ради та виконавчого комітету щиро вітаємо Вас з Днем села.  Бажаємо Вам добра, міцного здоров’я, родинного щастя, миру. А нашому селу - процвітання, стабільності та розвитку. З Днем народження рідне село ! З Днем народження моя мала Батьківщино!