ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ З СВЯТОМ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ, ДНЕМ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА ТА ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Дата: 11.10.2019 15:48

Шановні жителі району!

14 жовтня в Україні з давніх давен вважається особливим днем.

День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня в день святої Покрови Пречистої Богородиці одночасно з Днем Українського козацтва.

Від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів це свято духовно об’єднувало наш народ, живило його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людський рід, за мир і добро на нашій землі.

Символічно, що День козацтва відзначається разом із православним святом Покрови Пресвятої Богородиці, яку вважають покровителькою українського народу, що надихала козаків, надаючи їм наснаги та сил у боротьбі.

Українське козацтво завжди було і залишається символом мужності, незламності національного характеру, непохитності віри і духу. Адже в його лави вступали найсміливіші чоловіки, яких чекали військові походи і битви, щоденна боротьба проти завойовників.

Найцінніше, що є в нашому житті – це мир, спокій і стабільність. Саме під захистом українських військових, завдяки самовідданості наших бійців, ми на  Канівщині спокійно живемо у своїх домівках, трудимося на своїй землі під мирним небом.

Бажаємо вам і членам ваших родин міцного здоров'я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі в ім’я розбудови Українського війська!

Слава Україні! Слава її героям!

Голова районної ради                                                                                                                    М.М. Зоць