Творчі ідеї для осінніх малюнків і поробок

Дата: 01.11.2019 09:39

Малюємо, вирізаємо та клеїмо: оригінальні ідеї створення малюнків та інших поробок на осінню тематику.

У кожній дитині може раптово прокинутись Ван Гог, Клод Моне чи Михайло Бойчук. В їхніх руках заграє пензлик, який відтворить на папері мальовничі пейзажі, натюрморти чи щось абстрактніше.

Що ж робити, коли в малечі заграла душа художника? Дати у руки «інструменти» та не відволікати від процесу творіння :)

Спробуємо перенести атмосферу осені на малюнки та поробки. Пропонуємо ідеї для творчого й корисного дозвілля для дошкільнят та учнів початкової школи.

Варіанти створення осінніх дерев

Більшість полюблять осінь за появу жовто-гарячих листочків, які опадають та шурхотять під ногами. Можна взяти звичайний пензлик із густим волосяним пучком та намалювати листочки на деревах, а можна їх створити за допомогою вати.

1. Замальовуємо папір у голубий (чи будь-який інший колір) та чекаємо, коли він підсохне, щоб фарби не змішувались. Малюємо стовбур дерева, а за допомогою прищіпки та вати домальовуємо листочки.

2. Дерева за допомогою відбитка пальця

Якщо пензлик чи вату вже не так цікаво застосовувати у роботі, то відбиток власного пальця – це оригінальний спосіб. Потрібно нанести фарбу на великий палець та міцно його притиснути до паперу. У результаті, в дитини вийде оригінальне осіннє деревце.

3. Дерево з гофрованого паперу

Кладемо руку на папір та акуратно обводимо контур. Вирізаємо та приклеюємо її – це стовбур дерева. Гофрований папір розрізаємо на невеликі смужки, закручуємо та приклеюємо навколо стовбура – це листочки.

Поробки з листя

Якщо під час чергової прогулянки ваша малеча принесла у кишенях купу листочків, не поспішайте їх викидати. Приготуйте фарбу, папір та спонж. Виберіть листочки різної форми та розміру, прикладіть їх до паперу і нанесіть на них спонж з фарбою. Заповніть пусте місце відбитками листочків.

А ще можна створювати кумедних тваринокпташок та навіть екстравагантні портрети своїх друзів чи рідних. Вони точно зацінять незвичайні зачіски.

Також можна створити красиві віночки – справжню окрасу для вашої домівки. Дивіться, скільки варіантів:

Пов’язка на голову

Підготуємо основу для майбутньої пов’язки: це має бути резинка та тканина смужна, на яку закріплюватимуться листочки. Обріжте хвостики листочків та за допомогою клейового пістолета прикріпіть їх до пов’язки. За бажанням, можна додати намистинки чи інших прикрас. Приміряйте пов’язку, як листочки добре підсохнуть.

Нехай осінь дарує вам і вашій малечі лише приємні емоції!

Джерело: https://vseosvita.ua/news/tvorchi-idei-dlia-osinnikh-maliunkiv-i-porobok-4999.html