У новий рік – з новою технікою

Дата: 28.11.2019 14:48

За рахунок  субвенції  з державного бюджету на  формування інфраструктури об’єднаної  територіальної  громади Таганчанською сільською радою (ОТГ) придбано спецтехніку для забезпечення роботи комунального підприємства «Господар». Закуплено трактор "БЕЛАРУС" МТЗ 1025.2, відвал поворотний (двосторонній, зима-літо), косарку, розкидач дорожніх сумішей. Слугуватиме вона для обслуговування дорожньої інфраструктури в зимовий та літній період.

Придбання громадами спецтехніки для комунальних підприємств, які займаються благоустроєм та надають послуги, дозволяє зробити життя людей в громаді комфортнішим: по-перше – це сприяє наведенню порядку у населених пунктах громад, по-друге – спеціальна техніка дає можливість розширити перелік послуг.