Спортивні досягнення юних спортсменів

Дата: 20.12.2019 10:15

Учні «Таганчанського ліцею» Таганчанської сільської ради Черкаської області  Коврі Іван, Біба Роман, Римар Мар’яна , Вєсті Ігор, Циба Дмитро,  Дімін Роман, Русин  Валерія, Дорошенко Єгор та Чупилка Володимир  під керівництвом вчителя фізкультури  Курінного Є.В.   стали учасниками відкритого Чемпіонату ОСДЮСШОР  з  легкої атлетики  та  легкоатлетичного двоборства , які проходили  у м. Черкаси  23 листопада 2019 р та 7 грудня 2019р.

Виступи наших спортсменів були успішними: Коврі Роман зайняв І місце у виді змагань  «Біг на 1500 метрів»  і  ІІ місце у двоборстві «Біг 200 + 1500м»,  Дорошенко Єгор  зайняв ІІІ місце у стрибках у довжину з розбігу,  Біба Роман  зайняв ІІІ місце у двоборстві  «Біг 200м + 800м», Дімін Роман  ІV місце у двоборстві «200+800м»  . Інші учасники  теж показали добрі результати і увійшли  у десятку кращих бігунів. Вітаємо наших спортсменів і бажаємо успіхів у майбутніх змаганнях. Дякуємо вчителю фізкультури  Кірінному Є.В. за підготовку майбутнього олімпійського резерву.