Дата: 21.12.2019 12:07

Таганчанська сільська рада об’єднаної територіальної громади повідомляє, що чергове засідання ХХ  сесії сільської ради об’єднаної територіальної громади відбудеться у понеділок 23 грудня 2019 року о 14.00  в приміщені сільської ради с.Таганча.

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

двадцятої  сесії  УІІ скликання

від 23 грудня  2019 року.

1. Про програму соціально- економічного розвитку Таганчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
  2. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства « Господар» Таганчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
  3. Про програму розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства « Канівський центр первинної медико- санітарної допомоги» Канівської районної ради на 2020 рік.
  4. Про програму розвитку стаціонарної допомоги Канівській районній   лікарні на 2020 рік.
  5. Про цільовий фонд Таганчанської сільської ради на 2020 рік.
  6. Про затвердження рішеннь виконавчого комітету, прийнятих в  міжсесійний період ради об’єднаної територіальної громади.
  7. Про затвердження структури штатних розписів виконавчого комітету Таганчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
  8. Про бюджет Таганчанської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
  9. Про внесення змін  до рішення сільської ради від 15.01.2019 № 2-17/УІІ «Про бюджет Тагачанської сільської  об'єднаної територіальної громади на 2019рік».
  10. Про взяття на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов  дитини, позбавленої батьківського піклування Ерфан Владислава Андрійовича.
  11. Про затвердження витягу з протоколу № 16 засідання комісії з розгляду поданих виконавчими комітетами міських, селищних, сільських рад переліків проектів від 05.12.2019року Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства України.
  12.  Про введення в експлуатацію основних засобів.
  13.  Про передачу основних засобів в безоплатне     користування комунальному підприємству «Господар»  Таганчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади
  14.  Про умови оплати праці Таганчанського сільського голови на 2020 рік.
  15.  Про внесення змін до складу ліквідаційної комісії.
  16. Про перерахування залишків коштів з рахунку спеціального фонду, що втратив бюджетне призначення, до загального фонду бюджету Таганчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади.
  17.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність гр. Сагун Світлані Іванівні
  18. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі гр.Коваленко Владиславу Анатолійовичу та Коваленко Ользі Анатоліївні.
  19.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Коляді Ользі Станіславівні
  20.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо передачі у власність земельної ділянки гр. Латанюк Володимиру Степановичу
  21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі ( на місцевості)