Таганчанському підрозділу дошкільної освіти «Ромашка» - 45 років!

Дата: 21.12.2019 12:22

Яскраве свято відзначив 19 грудня  Таганчанський заклад дошкільної освіти «Ромашка» . До малюків завітав сам Святий Миколай. Треба бачити ці оченята, які заворожено  зустріли гостя, обступили його, з яким захватом розповідали віршики та співали. А коли Святий Миколай розв?язав свою торбину та став з малечею в хоровод, веселощам не було меж.

(Торбину  допоміг наповнити директор СТОВ ім. Петровського Лактіонов Роман Олегович, давній  «помічник» святого Миколая, який щороку вітає наших діток).

Так сталося, що саме в ці святкові дні дошкільному закладу виповнилося 45 років з дня, коли вперше відчинилися двері новозбудо­ва­ного дитсадка. Поряд буяло поле, щедро засіяне  ромашками, що і стало приводом назвати садочок «Ромашка».

За історичними мірками - 45 років - це мить. За людськими - проміжок часу, досвід. Для нас, працівників – це ціле життя.

Не завжди легкими були будні нашого закладу. Були розквіт і негаразди, але завжди двері садка були гостинно відкриті для малюків.

Протягом десятиліть керівники та працівники дитячого садка робили все, щоб в цих стінах оселилися безтурботне дитинство. За цей час створені чудові умови для дітлахів- затишні і теплі кімнати, зручні меблі, просторі майданчики, розмаїття іграшок, розвиваючих та дидактичних ігор.

Ювілей дошкільного закладу - це особливе свято, це справжній феєрверк з дитячих голосів, веселих оченят, посмішок і приємних сюрпризів! Саме з таким настроєм і зустрічав ми свій ювілей і приймали  привітання від гостей.

На цьому святі було по родинному затиш­но, цікаво, радісно, просто казково, тому що святкували у тісному колі друзів. Дійсно, привітати іменинників завітало чимало гостей,  випускники й вихованці садочку, батьківський колектив.

Серед почесних гостей, які постійно йдуть на співпрацю, відгукуються на будь які питання та розуміють проблеми дошкілля були присутні  Братаніч Володимир Андрійович, регіональний директор ВП «Заповіт Шевченка», депутат обласної ради та Фесенко Микола Григорович, голова ГО «Рідна Черкащина». Оскільки, як відомо, на дні народження прийнято приходити з подарунками, цю традицію підтримали усі запрошені.

Оскільки, свято Святого Миколая співпало в часі зі святкуванням 45-річного ювілею, тож і привітання наших гостей були співзвучні.

Зокрема, Братаніч Володимир Андрійович, привітав усіх працівників садочка, діток та їхніх батьків зі святом, побажав усім здоров’я, невичерпної наснаги та енергії, благополуччя, миру й злагоди та з нагоди 45-річчя подарував від МХП / Урожай БФ «МХП – Громаді» сертифікат на 10 000 гривень на придбання ноутбуку, а від себе особисто – кожному малюку по казковій скринці з солодощами. Не забув Володимир Андрійович, що дорослі, як малі діти, теж люблять цукерки, і тому працівників садочка теж порадував солодкими гостинцями.

Приєднався до привітань і  «іменинник»  Микола Григорович Фесенко, який вручив завідувачу закладу святковий подарунок для працівників, підкресливши важливість їхньої місії в роботі з малюками.

Зі словами вітання виступила секретар сільської ради Гребіник Наталя Василівна, яка від імені керівництва  та працівників сільської ради подарувала дитячому садку такий необхідний посуд для харчоблоку. А ще дітлахи отримали смаколики – соки та банани.

З привітанням виступила в.о.директора Комунального закладу «Таганчанський ліцей» Прудка Вікторія Вікторівна, яка від себе та працівників відділу освіти  подарувала  навчальну магнітну дошку для вивчення дошкільниками  математики та грамоти.

Щирі слова для присутніх лунали від Маринича Олега Володимировича, пастора місцевої релігійної громади Церкви Євангельських християн баптистів, який багато років опікується нашими малюками і щоразу радує їх різноманітними гостинцями.

Свої привітання від батьків  пролунали від голови батьківського комітету  Демчук- Ковригіної Оксани Сергіївни, онучки першого завідувача  садка «Ромашка» Демчук Марії Григорівни.

У такий чудовий день у дитячому садку панувала прекрасна атмосфера.   На концерті  вихованці зворушливо і по-дитячому щиро показували все, чого навчилися у своїй другій домівці – співали, танцювали, розказували віршики, чим  забезпечили чудовий настрій всім присутнім.

На улюблений «Танок маленьких каченят» одна з дівчаток запросила та вивела до кола нашого гостя Братаніча Володимира Андрійовича.

На завершення свята завідувач закладу – Микитишин Олена Григорівна виступила із словами привітання та  подяки до колективу, діток, батьківського комітету та всіх гостей, які були на святі.

Сподіваємось, що завдяки безмежній любові вихователів, їх наполегливій праці, через двадцять років уже ці самі, але дорослі діти, приведуть на черговий ювілей своїх синів та донечок.

Колектив структурного підрозділу закладу дошкільної освіти «Ромашка»

Ми у фейсбук: https://www.facebook.com/TaganchanskaGromada/?modal=admin_todo_tour