ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТСЬКОЇ ФРАКЦІЇ ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

Дата: 18.01.2020 12:21

«З людьми і для людей» - такий основний принцип роботи був у 2019 році найбільшої депутатської фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» у Канівській районній раді VII скликання.
У своїй практичній діяльності, фракція керується засадами передвиборної програми районної партійної організації ВО,,ЧЕРКАЩАНИ,, , інтересами жителів сіл району.
Робота фракції будувалася таким чином, щоб найефективніше реалізувати депутатські повноваження з чітким розумінням прав і обов’язків, розв’язувати нагальні проблеми жителів району, бюджетних установ, органів місцевового самоврядування.
Усі 12 депутатів від ВО «ЧЕРКАЩАНИ», відповідно до професійної діяльності та освітнього рівня, працюють у постійних депутатських комісіях, при цьому очоливши дві: бюджетну (Володимир Пилипенко) та освіти і охорони здоров’я (Тетяна Дорошенко), ще у двох – секретарі та заступники, а депутат від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Микола Зоць - очолює району раду.
   За підсумками 2019 року явка депутатів від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» на пленарні засідання сесій та засідань постійних комісії – одна із найвищих у раді.
   У 2019 році депутатська фракція у районній раді співпрацюючи з депутатами сільських рад від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» працювали на Канівщині за трьома напрямами: робота із зверненнями громадян, особисті прийоми (спілкування) виборців та пошук і залучення фінансово-матеріальних ресурсів на впровадження проектів для громад. У цілому понад 3 000 громадян побували на прийомі (поспілкувалися) зі своїми обранцями, майже 100 депутатських звернень та запитів від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Канівщини направлено в різні інстанції, близько 3-ох мільйонів гривень залучено коштів на різні проекти за сприяння підприємств групи МХП: ПрАТ «Миронівська птахофабрика» та ТОВ «НФВ «Урожай», а також понад 5 млн. з місцевих та
обласного бюджетів. Серед них і крупні проекти : 300 тис.грн на ремонт дороги до с.Яблунів, 469 тис.грн на ремонт приміщень Козарівського НВК, 102 тис.грн на ремонт приміщень Терцентру, 131 тис.грн на ремонт приміщень та придбання дитячого майданчика Литвинецької ЗОШ, 90 тис.грн на ремонт мосту в селі Тростянець, 68 тис.грн на ремонт Курилівського сільського Будинку культури. .
   Усі члени фракції беруть активну участь у засіданнях комісій та сесій. Депутати фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» у Канівській районній раді є, мабуть, одними з найдосвідченіших в роботі органів місцевого самоврядування, через це, рідко яке питання розглядається без їх пропозицій, завжди активно беруть участь у пдготовці та обговоренні проектів рішень сесій, звернень до центральних органів влади.
Народні обранці Канівщини від ВО «ЧЕРКАЩАНИ», працюючи за принципом і життєвою позицією – «З людьми і для людей», убачають свою депутатську роботу і діяльність у всебічному сприянні позитивного вирішення, хоча б частково, життєвих проблем людей і громад.