Про безпеку з уст рятувальників

Дата: 07.02.2020 08:20

Цікава та змістовна  зустріч  відбулася  6 лютого 2020 року  в  учнів   КЗ  «Таганчанський ліцей» Таганчанської с/р   з фахівцями  Державної служби надзвичайних ситуацій  України . На запрошення  адміністрації   до закладу освіти прибули  провідний спеціаліст Канівського районного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області капітан служби цивільного захисту Гапоненко Юлія Валеріївна та  начальник  групи з пожежно – рятувальних робіт  10-ої  державної  пожежно – рятувальної частини   лейтенант служби цивільного захисту Гейзе Анастасія Василівна.  Гості  розповіли школярам про причини  пожеж  та  як їх уникнути, показали фото  як сучасні терористи  маскують  вибухонебезпечні предмети,  що треба робити при виявленні  підозрілих предметів,  розповіли  коли  і як треба викликати рятувальників, відповіли на запитання школярів та сфотографувалися на згадку про цю розмову.  А ще пообіцяли учням  запросити на   екскурсію  пожежно – рятувальною частиною. Дякуємо гостям і надіємося на подальшу співпрацю.