Учні Черкащини мають нагоду підтягти знання зі шкільних предметів перед ЗНО

Дата: 21.02.2020 12:05

Тренувальні тести для учнів закладів загальної середньої освіти пропонують в КНЗ«Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради». Все для того, аби стимулювати учнів до вивчення математики, підготовки їх до участі в міжнародному дослідженні якості освіти PISA-2021, основного етапу другого циклу загальнодержавного моніторингового дослідження якості початкової освіти та успішного проходження державної підсумкової атестації.

Зокрема, методист інституту Гриценко О.М. підібрала тестові завдання компетентнісного спрямування та розвитку логічного мислення учнів. Цими тестами вже скористалися 2193 учні 4-5 класів та 1049 учнів 9-10 класів. Результати тренувальних тестувань, за бажанням учнів і вчителів, можна використати як додатковий вид педагогічного оцінювання математичних компетентностей здобувачів освіти.

Також на допомогу вчителям та учням 9-10 класів методистом інституту Лобенко Н.М. розроблено тест з української мови, яким враховано сучасний підхід до оволодіння учнями компетентнісною освітою.

Означені тестові завдання розміщено на сайті КНЗ«Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» на сторінці «Інтернет-школа».

У співпраці з Черкаським національним університетом ім. Б. Хмельницького для учнів старшої школи також організували безкоштовні пробні тестування з навчальних предметів, зокрема 9 лютого відбулося тестування з хімії, а 23 лютого учні матимуть нагоду перевірити знання біології.

Автор статті