Святковий концерт до Дня 8 Березня

Дата: 07.03.2020 21:06

8 березня – це той особливий день, коли всюди відчувається присутність весняного тепла і щирої радості. У цей день прийнято вітати прекрасну половину шкільної країни: дівчаток і всіх жінок школи, дорогих мам і улюблених бабусь.

6 березня в КЗ "Таганчанський ліцей" пройшов святковий концерт присвячений Міжнародному жіночому дню.  Заряд енергії та гарний настрій подарували учні своїми цікавими гумористичними інсценізаціями, веселими піснями та танцями. Дуже приємно, що в актовій залі були присутні і батьки, які спостерігали за своїми талановитими дітьми.

Концерт пройшов у доброзичливій, приємній атмосфері, а гучні оплески для всіх учасників стали нагородою за їхні старання.