припинила діяльність, увійшла до складу Степанецької громади

Карантин по всій Україні ввели на три тижні. З 12 березня по 3 квітня

Дата: 12.03.2020 12:29

Про заходи щодо запобігання поширенню на території області коронавірусу COVID-19

11 березня 2020 року Кабінет Міністрів України ухвалив рішення щодо запровадження карантину для усіх типів закладів освіти: закладів дошкільної, середньої, позашкільної, професійної, фахової перед вищої, вищої, післядипломної освіти незалежно від форм власності і сфери управління.

Карантин триватиме три тижні – з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Карантин передбачає заборону відвідування закладів освіти та проведення всіх масових заходів, в яких бере участь понад 200 осіб, окрім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19", комісія вирішила:

1. Установити з 12 березня до 03 квітня 2020 року на території області карантин, заборонивши відвідування закладів освіти її здобувачами.

2Райдержадміністраціям та міськвиконкомам:

враховуючи ситуацію, із захворюванням на коронавірус COVIN  19 в світі рішеннями комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заборонити відвідування закладів освіти її здобувачами;

• на період епідемічного підйому заборонити проведення культурно-масових, розважальних, спортивних заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Спортивні заходи дозволяється проводити без участі глядачів (вболівальників);

• організувати посилений дезінфекційний режим в лікувально-профілактичних, оздоровчих закладах, інших соціальних закладах, на підприємствах, незалежно від форм власності, вокзалах, у громадському транспорті, підприємствах торгівлі, громадського харчування, місцях масового перебування людей.