Тарас Шевченко! Наш рідний, незабутній, величний, недосяжний і близький...

Дата: 13.03.2020 11:10

Тарас Григорович Шевченко - знаменитий український поет, прозаїк, художник і громадський діяч зі світовим ім'ям. Він завжди був патріотом України, вся його творчість присвячена українському народу.

В рамках Шевченківського тижня у КЗ «Таганчанський ліцей» було проведено низку заходів: тематична лінійка "Незабутній Шевченко", вернісаж малюнків до його творів "І мене в сім'ї великій...", оформлено книжкову виставку "І знову Шевченкове слово в душі моїй оживе..." та проведено годину спілкування "Шевченко - поет і художник". В бібліотеці оформлено виставку літератури та фотоматеріалів до дня народження поета, було представлено презентацію "Великий українець" та захист проектів: "Шевченко - художник", "Пам'ятники Шевченкові", проведено конкурс декламаторів творів Т.Г. Шевченка серед учнів 1 – 4 класів та серед учнів 5 – 11 класів. Переможцями стали учениця 1 класу Ворона Аліна, учні 4 класу Петрович Владислав та Ворона Вікторія, учениця 9 класу Ухаль Євгенія.