Виявили COVID-19: у Миронівці на двотижневий карантин закрили лікарню

Дата: 25.05.2020 09:55

99153629_692287771559694_6283974931474546688_o Виявили COVID-19: у Миронівці на двотижневий карантин закрили лікарню

У Миронівці в зв’язку з позитивним результатом тестування на коронавірусну інфекцію у двох медиків Миронівської центральної районної лікарні, даний заклад буде закрито на 14-денний карантин.

“Шановні мешканці міста, громади, району, будь-які питання, що стосуються здоров’я, просимо погоджувати із сімейними лікарями. Людям, яким потрібне стаціонарне або оперативне лікування, необхідно звертатися до Богуславської ЦРЛ”, – йдеться на сторінці Миронівської міськради.

Рішення про тимчасове призупинення роботи Миронівської ЦРЛ погоджено з Департаментом охорони здоров’я Київської ОДА.

Джерело: https://www.poglyad.tv/vyyavyly-covid-19-u-myronivtsi-na-dvotyzhnevyj-karantyn-zakryly-likarnyu/