припинила діяльність, увійшла до складу Степанецької громади

НА КАНІВЩИНІ СТАРОСТА ПІДПАЛИВ СМІТТЯ ТА СУХУ РОСЛИННІСТЬ У МЕЖАХ НАСЕЛЕНОГО ПУНКТУ

Дата: 18.06.2020 09:02

Реагуючи на звернення правоохоронних органів, Державною екологічною інспекцією Центрального округу виявлено факт підпалу залишків сухої рослинності та побутового сміття в межах населеного пункту, який здійснив староста одного із старостинських округів Канівського району.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію начальника управління державного екологічного контролю у Черкаській області Олександра Познякова.

Інспекторами Держекоінспекції притягнуто даного старосту до адміністративної відповідальності за ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення («Самовільне випалювання рослинності або її залишків») та накладено штраф на суму 15 тисяч 300 гривень, який порушником сплачено у повному обсязі.

Згідно із внесеними змінами до законодавства, за самовільне випалювання рослинності або її залишків передбачено накладення штрафу на громадян - від 3 тис. 060 грн. до 6 тис. 120 грн. і на посадових осіб - від 15 тис. 300 грн. до 21 тис. 420 грн.

За порушення вимог пожежної безпеки в лісах тягне за собою накладення штрафу на громадян - від 1 тис. 530 грн. до 4 тис. 590 грн. і на посадових осіб - від 4 тис. 590 грн. до 15 тис. 300 грн.

За знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки в лісах, що призвело до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площі, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 4 тис. 590 грн. до 15 тис. 300 грн. і на посадових осіб - від 10 тис. 710 грн. до 30 тис. 600 грн.

Джерело: http://kanos.com.ua