припинила діяльність, увійшла до складу Степанецької громади

З Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Дата: 21.08.2020 16:28

23 серпня – День Державного Прапора України!

Щороку напередодні Дня незалежності ми вшановуємо одну із головних національних святинь - Державний Прапор України. Під нашим прапором ми мусимо жити і працювати так, щоб нащадки пишалися перемогами та успіхами своїх батьків та дідів, щоб світ знав могутню, процвітаючу державу - Україну.

З любов'ю до України, з повагою до минулого нашого народу, ми шануємо символ вільної, демократичної України, сильної й незалежної держави - синьо-жовтий стяг. Під час історичних звершень він ставав символом боротьби за національні та соціальні права. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі.

Від імені депутатського корпусу Таганчанської сільської ради прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного Прапора та дня Незалежності України! Нехай символ України - Державний прапор - осяює наш шлях та надихає до нових успіхів у добрих справах задля розвитку України!