У Таганчі вручили відзнаку матері-героїні (ФОТО)

Дата: 13.10.2020 10:30

Материнство є найвищим покликанням жінки. Мати турбується про своїх дітей, дарує їм щастя, ласку, ніжність і тепло. Виростити одну дитину – не просто, а що казати про матерів, які народили і виховали п`ять і більше дітей.

9 жовтня у сільській раді Таганчанської ОТГ багатодітній мамі Чернишовій Олені Станіславівні вручили нагрудний знак та посвідчення до почесного звання України «Мати-героїня».

Нагороду жінці вручив сільський голова Лактіонов Олег Миколайович.

“Мати-героїня” – це не просто жінка, яка виховала п’ятьох і більше дітей. Це справжня берегиня домашнього вогнища. Від самого народження ми оточені любов’ю і увагою наших матерів, і саме їм зобов’язані своїм майбутнім. Тому ми повинні щодня відповідати нашим мамам взаємністю, теплом, посмішкою та увагою, адже вони справді того заслуговують.

Довідка: Мати-героїня — державна нагорода, почесне звання України, що надається Президентом України жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, з врахуванням вагомого особистого внеску у виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку творчих здібностей дітей, формування високих духовних і моральних якостей.