A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Таганчанська громада
Черкаська область, Канівський район

ТРИ КАНДИДАТИ НА ПОСАДУ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ СТЕПАНЕЦЬКОЇ ОТГ ТА 63 КАНДИДАТИ В ДЕПУТАТИ ДО СТЕПАНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РОЗПОЧАЛИ ПЕРЕДВИБОРЧІ ПЕРЕГОНИ

Дата: 16.10.2020 08:55
Кількість переглядів: 39

 В Україні завершилося висунення кандидатів для обрання в депутати та на посаду сільських, міських голів на виборах до місцевих рад 25 жовтня 2020 року.

      За повідомленням Степанецької сільської ТВК  та її голови – Людмили Негуляєвої відповідно до частини І ст. 223 та ст. 224, ст. 216 – 218 та ст. 228 -229   Виборчого кодексу України, Степанецькою сільською  територіальною виборчою комісією 25.09 2020 р. було зареєстровано 3 кандидати на посаду сільського голови Степанецької с/р  ОТГ Черкаського району, Черкаської області:

Білик  Оксана Вікторівна - Черкаська обласна організація політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»;

Лактіонов Олег Миколайович – самовисування;

Яременко Олександр Іванович – самовисування (постанова № 29 від 25.09.2020 року, протокол №15)

   Загалом,  на 22  депутатських місця   Степанецької сільської ради  ОТГ,  претендують 63 кандидати, яких висунули представники 5 політичних партій та 8 осіб зареєструвалися шляхом  самовисування:

Округ №1

1.      Арсеєнко Олександр Володимирович-Черкаська обласна організація всеукраїнського об`єднання «Черкащани»

2.      Бондар Олексій Миколайович-Черкаська обласна організація політичної партії « ЗА МАЙБУТНЄ»

3.      Бондар Тетяна Михайлівна -Черкаська обласна організація політичної партії « ЗА МАЙБУТНЄ»

4.      Вовчинська Наталія Миколаївна- самовисування

5.      Дудка Наталія Іванівна – Черкаська обласна організація організації партії « Всеукраїнське об`єднання «Батьківщина»

6.      Когус Володимир Іванович – Черкаська обласна організація політична партія «СЛУГА НАРОДУ»

7.      Ласкава Віра Петрівна-Черкаська обласна організація політичної партії « ЗА МАЙБУТНЄ»

8.      Мікулін Андрій Павлович – Черкаська обласна організація політична партія «СЛУГА НАРОДУ»

9.      Пустовойт Юлія Вікторівна - самовисування

 

Округ №2

1.      Гера Андрій Анатолійович – Черкаська обласна організація політичної партії « КОМАНДА СЕРГІЯ РУДИКА. ЧАС ЗМІН!»

2.      Заїка Світлана Анатоліївна – Черкаська обласна організація політична партія «СЛУГА НАРОДУ»

3.      Козицька Валентина Михайлівна -Черкаська обласна організація політичної партії « ЗА МАЙБУТНЄ»

4.      Костенко Едуард Олексійович   - самовисування

5.      Пустовойт Сергій Володимирович –самовисування

6.      Семенюта Володимир Вікторович - самовисування

7.      Стародуб Анатолій Володимирович -Черкаська обласна організація політичної партії « ЗА МАЙБУТНЄ»

8.      Тікунов Сергій  Володимирович -Черкаська обласна організація політичної партії « ЗА МАЙБУТНЄ»

9.      Трофимчук Леся Миколаївна - Черкаська обласна організація всеукраїнського об`єднання «Черкащани»

10.    Чуйков Олександр Миколайович -Черкаська обласна організація політичної партії « ЗА МАЙБУТНЄ»

11.    Чугреєв Сергій Іванович– Черкаська обласна організація політична партія «СЛУГА НАРОДУ»

12.    Яременко Станіслав Іванович - Черкаська обласна організація політична партія «СЛУГА НАРОДУ»

Округ №3

1.      Балинська Валентина Іванівна - Черкаська обласна організація політична партія «СЛУГА НАРОДУ»

2.      Зуб Тетяна Іванівна -Черкаська обласна організація всеукраїнського об`єднання «Черкащани»

3.      Логвиненко Іван Васильович - Черкаська обласна організація всеукраїнського об`єднання «Черкащани»

4.      Пасічна Наталія Олександрівна – Черкаська обласна організація всеукраїнського об`єднання «Черкащани»

5.      Столяр Майя Борисівна –Черкаська обласна організація політична партія «Слуга народу»

6.      Сулима Віталій Миколайович –Черкаська обласна організація політичної партії « ЗА МАЙБУТНЄ»

7.      Чорноус Василь Миколайович - Черкаська обласна організація політичної партії « ЗА МАЙБУТНЄ»

8.      Топалов Володимир Костянтинович - самовисування

Округ №4

1.      Бреус Наталія Іванівна - Черкаська обласна організація політична партія «СЛУГА НАРОДУ»

2.      Гершун Володимир Іванович -Черкаська обласна організація політичної партії « ЗА МАЙБУТНЄ»

3.      Голуб Сергій Петрович – Черкаська обласна організація політичної партії « ЗА МАЙБУТНЄ»

4.      Горова Валентина Миколаївна - Черкаська обласна організація політична партія «СЛУГА НАРОДУ»

5.      Житарєва Олена Борисівна – Черкаська обласна організація всеукраїнського об`єднання «Черкащани»

6.      Савчук Сергій  Якович -Черкаська обласна організація політична партія «СЛУГА НАРОДУ»

7.      Святун Михайло Васильович -Черкаська обласна організація всеукраїнського об`єднання «Черкащани»

 

 

 

Округ №5

1.      Беняк Світлана Миколаївна -Черкаська обласна організація всеукраїнського об`єднання «Черкащани»

2.      Бусля Алла Василівна - Черкаська обласна організація політична партія «СЛУГА НАРОДУ»

3.      Величко Ольга Іванівна -Черкаська обласна організація всеукраїнського об`єднання «Черкащани»

4.      Горобець Сергій Вікторович -Черкаська обласна організація всеукраїнського об`єднання «Черкащани»

5.      Коваль Ігор Ксенофонтович -Черкаська обласна організація політична партія «СЛУГА НАРОДУ»

6.      Крикун Олена Григорівна - Черкаська обласна організація всеукраїнського об`єднання «Черкащани»

7.      Кутник Галина Олексіївна - Черкаська обласна організація політична партія «СЛУГА НАРОДУ»

8.      Танасієнко Олександр Володимирович –Черкаська обласна організація політична партія «СЛУГА НАРОДУ»

9.      Потужній Юрій Михайлович - Черкаська обласна організація політичної партії «КОМАНДА СЕРГІЯ РУДИКА. ЧАС ЗМІН!»

Округ №6

1.Білик Оксана Вікторівна - Черкаська обласна організація політичної партії « ЗА МАЙБУТНЄ»

2.Бондаренко Юлія Валеріївна - Черкаська обласна організація політичної партії « ЗА МАЙБУТНЄ»

3. Власенко Ігор Іванович –Черкаська обласна організація політична партія «СЛУГА НАРОДУ»

4.Горшкодер Ольга Василівна - Черкаська обласна організація всеукраїнського об`єднання «Черкащани»

5.Корчака Петро Миколайович - Черкаська обласна організація організації партії « Всеукраїнське об`єднання «Батьківщина»

6. Мороз Яніна Леонідівна - Черкаська обласна організація всеукраїнського об`єднання «Черкащани»

7.Толюпа Петро Миколайович - Черкаська обласна організація організації партії « Всеукраїнське об`єднання «Батьківщина»

 

Округ №7

1.      Авраменко Дем`ян Миколайович –Черкаська обласна організація всеукраїнського об`єднання «Черкащани»

2.      Авраменко Олександр Вікторович – самовисування

3.      Вовк Віктор Володимирович - Черкаська обласна організація організації партії « Всеукраїнське об`єднання «Батьківщина»

4.      Бузницький Валерій Анатолійович - Черкаська обласна організація політичної партії «КОМАНДА СЕРГІЯ РУДИКА.ЧАС ЗМІН!»

5.      Лактіонов Олег Миколайович – самовисування

6.      Липницький Сергій Дмитрович - Черкаська обласна організація політична партія «СЛУГА НАРОДУ»

7.      Петрович Юлія Сергіївна - Черкаська обласна організація організації партії « Всеукраїнське об`єднання «Батьківщина»

8.      Ракоїд Руслан Володимирович - Черкаська обласна організація політична партія «СЛУГА НАРОДУ»

9.      Савченко Леонтій Іванович – Черкаська обласна організація всеукраїнського об`єднання «Черкащани»

10.    Усенко Анна Олегівна - Черкаська обласна організація політичної партії « ЗА МАЙБУТНЄ»

11.    Якущенко Тетяна Вікторівна  - Черкаська обласна організація політична партія «СЛУГА НАРОДУ».

(постанова № 29 від 25.09.2020 року, протокол №15)

    Обиратимемо ми депутатів та сільського голову в 7 (семи) територіальних округах у  21 селі  Степанецької ОТГ (з врахуванням 4 сіл з Таганчанської громади)

Голова Степанецької  сільської ТВК -  Негуляєва Людмила Юріївна

ДЖЕРЕЛО: https://stepanecka-gromada.gov.ua/news/1601308708/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь