ЗБЕРЕЖЕМО ПЕРВОЦВІТИ

В рамках місячника «Бережемо природу разом», який проходить у березні , у  школі була проведена акція «Збережемо первоцвіти». Вся шкільна громада протягом двох тижнів вела пропаганду знань про ранньоквітучі рослини і їх значення у природі. 1 квітня учні  виступили на загальношкільній лінійці з промовою від ім’я первоцвітів та привернули увагу до збереження рідкісних і зникаючих ранньоквітучих рослин від знищення.

11:32 01.04.2019

Оголошення

03 квітня 2019 року о 10 годині в приміщенні Твганчанської амбулаторії ЗП-СМ буде проводити прийом громадян сімейний лікар Саленко Тетяна Михайлівна

09:54 28.03.2019

Прибирання шкільного подвір'я.

22 березня у Таганчанській школі пройшов суботник, в якому взяли участь учні та працівники школи. Озброївшись необхідним інвентарем, всі ми із задоволенням приводили в порядок пришкільну територію. Спільними зусиллями пришкільна територія перетворилася: скрізь чисто і казково красиво. Суботник у нашій школі – це не тільки захід з облагороджування і очищення території, це ще і прекрасна можливість зробити колектив учнів і працівників школи ще більш згуртованим.

08:25 26.03.2019

«Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття!»

«Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття!» Під таким гаслом пройшов  у Таганчанській ЗОШ  I-III ступенів "традиційний тиждень, присвячений життю та творчості Т.Г.Шевченка. Метою заходів було доповнити, розширити знання учнів про Шевченка – поета, Шевченка – художника; виховувати в учнів любов і повагу до Великого Кобзаря, до історичного минулого України, до сторінок історії народу, який боровся за свою свободу, шанобливе ставлення до надбань української культури. Були проведені наступні заходи: лінійка "Незабутній Шевченко", вернісаж малюнків до його творів , години спілкування "Шляхами великого Кобзаря", інсценізація творів Т.Г. Шевченка, брейн-рінг учнів 7-8 класів, усний журнал «Шевчеко Сучасник» та конкурс виразного читання "Якби ти нас ,Тарасе, чув"

09:58 21.03.2019

Відбудеться позачергова сесія Таганчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади

Таганчанська сільська рада об’єднаної територіальної громади повідомляє, що позачергове засідання VІ сесії сільської ради об’єднаної територіальної громади відбудеться 22 березня о 14-й год. 00 хв.  в приміщені сільської ради с.Таганча

09:20 21.03.2019

«Я маю право голосу!»

З метою проведення чесних виборів Міністерство юстиції України у партнерстві з Центральною виборчою комісією в рамках проекту «Я маю право!» реалізовує правопросвітницьку кампанію «Я маю право голосу!» (далі – Кампанія) метою якої є – інформування населення про порядок проведення виборів Президента України, підвищення рівня правової обізнаності виборців щодо виборчих прав, механізмів їх реалізації та захисту; виборчих процедур.

08:29 21.03.2019

Від сьогодні зареєструвати земельну ділянку можна онлайн

Від сьогодні набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 18 липня 2018 року № 710, якою внесено зміни до Порядку ведення Державного земельного кадастру. Згідно документу, відтепер фізичні і юридичні особи, які бажають зареєструвати земельну ділянку, зможуть подати відповідну заяву та необхідну документацію в електронному вигляді через розробника такої документації, тобто сертифікованого інженера-землевпорядника. Отримати копію з картографічної основи Державного земельного кадастру тепер теж можна в режимі онлайн.

15:58 20.03.2019

Лісівники Черкащини реалізовують посадковий матеріал

У держлісгоспах Черкащини активно працюють над розведенням декоративного посадматеріалу. Цьогоріч для продажу виростили понад 100 різновидів декоративних кущів та дерев – майже 164 тисяч одиниць посадматеріалу.

09:07 20.03.2019