Виїздний стоматолог у с.Мельники

Ось вже декілька днів виїздний стоматологічний кабінет обслуговує жителів с.Мельники. Біля кабінету зібралась черга, прийом проводить лікар-стоматолог Черкаської обласної стоматологічної поліклініки Гончарова Олена Василівна. Мешканці вдячні за таку увагу до проблем простих  громадян, особливо стареньких та тих, хто не може дістатись самотужки до лікаря в місті. Комусь достатньо профілактичного огляду, а хтось потребує серйозного втручання і тому навіть консультація допоможе прийняти рішення, щодо подальшого лікування.

15:22 25.07.2019

Володимир Зеленський підписав указ щодо підвищення якості доріг в Україні

За результатами робочої наради щодо дорожньої інфраструктури, яка відбулася 19 липня, Президент Володимир Зеленський підписав указ щодо створення умов для розвитку та підвищення якості автомобільних доріг. Документ передбачає низку заходів, спрямованих на створення безпечних та комфортних умов для учасників дорожнього руху, розвиток мережі якісних доріг, формування сприятливих умов для бізнесу.

12:34 22.07.2019

Випускники магістратури 30-ти спеціальностей проходитимуть атестацію в формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту – постанова Уряду

Випускники магістратури 30-ти найбільш суспільно важливих та пов’язаних з підвищеним ризиком спеціальностей складатимуть атестацію в формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту. Це буде незалежна перевірка результатів навчання студента та його готовності працювати за фахом. Відповідну постанову ухвалив Уряд України 17 липня 2019 року. Її поступове впровадження почнеться з 2020 року. Про це інформують у Міністерстві освіти і науки України.

15:40 19.07.2019

Ціни на помідори в Україні досягли рекордних показників

Цього тижня ціни на українські помідори встановили новий рекорд. Після останньої хвилі подорожчання ціни на червоні тепличні томати досягли показників 24-30 грн/кг (€0,8-1,0/кг), а рожеві та жовті сорти томатів на гуртових ринках України продають по 38-40 грн/кг (€1,2-1,3/кг). Повідомляє info.shuvar.com.

10:50 17.07.2019

Реабілітація за державний кошт: батьків, які виховують дітей з інвалідністю, закликають подавати заяви

Починаючи з цього року, діти з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу мають змогу одержати реабілітаційні послуги за новим механізмом, який передбачає принцип «гроші ходять за людиною», інформують в Департаменті соціального захисту населення ОДА.

09:42 12.07.2019

Уряд підвищує зарплату освітянам на 20-70% з 2020 року

На сьогоднішньому засіданні Уряду було ухвалено низку рішень щодо підвищення зарплат освітянам на 20-70% та виправлення диспропорцій, що стосувались окремих категорій викладачів. Це черговий крок Уряду для забезпечення гідної оплати праці освітянам. За три минулих роки зарплату вчителів було підвищено на 85% і нині Уряд поставив за мету, щоб до 2023 року мінімальний оклад працівника освіти складав чотири прожиткових мінімуми.

14:48 11.07.2019