В Україні стартувала реєстрація на пробне ЗНО

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна з 3 до 24 січня 2020 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

08:23 08.01.2020

ОГОЛОШЕННЯ

08 січня 2020 року  о 10.00  год   в приміщенні  Таганчанської сільської ради ( вул Центральна, 104/1)   відбудеться  засідання конкурсної комісії   з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального закладу «Таганчанський ліцей» Таганчанської сільської ради Черкаської області.

16:44 27.12.2019

Таганчанському підрозділу дошкільної освіти «Ромашка» - 45 років!

Яскраве свято відзначив 19 грудня  Таганчанський заклад дошкільної освіти «Ромашка» . До малюків завітав сам Святий Миколай. Треба бачити ці оченята, які заворожено  зустріли гостя, обступили його, з яким захватом розповідали віршики та співали. А коли Святий Миколай розв?язав свою торбину та став з малечею в хоровод, веселощам не було меж.

12:22 21.12.2019

ОГОЛОШЕННЯ

Таганчанська сільська рада об’єднаної територіальної громади повідомляє, що чергове засідання ХХ  сесії сільської ради об’єднаної територіальної громади відбудеться у понеділок 23 грудня 2019 року о 14.00  в приміщені сільської ради с.Таганча.

12:07 21.12.2019

Свято Миколая у Мельниках

День святого Миколая  - улюблене свято  багатьох дітей.  Адже в цей день  має завітати святий Миколай і покласти під подушки або в чобітки подарунки, або як ще їх називають «миколайчики».

10:25 20.12.2019