ПЕРЕПОНИ ПРИ ПЕРЕДАЧІ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ НА БАЛАНС ОТГ

Проблему передачі навчальних закладів на баланс ОТГ обговорили під час спільної наради, яка відбулася за участі першого заступника очільника області Тараса Висоцького та керівництва міста, району та  об’єднаних територіальних громад. Відтак, наразі в галузі освіти та соціального захисту населення постає проблема, що на баланс створених ОТГ досі не передані навчальні заклади та територіальні центри.

10:23 14.08.2019

На Канівському електромеханічному заводі «Магніт» виробляють сонячні панелі для підігріву води

На відміну від киян, мешканці Канева давно звикли й пристосувались до відсутності централізованого постачання гарячої води. У більшості канівських квартир для підігріву води використовують електричні бойлери або газові котли. Якщо ваші потреби у гарячій воді невеликі, електричний бойлер цілком виправдовує свою вартість, а сума, яку доведеться сплатити за використану електроенергію - більш-менш прийнятною. Проте якщо у вас велика родина або ви власник міні-готелю чи приватного спортзалу, сотнею літрів гарячої води на день вам навряд чи вдасться обійтися. Підігрівати більші обсяги води електрикою чи газом за діючими тарифами дорого. Але вихід є - можна встановити бойлер, який підігріває воду, використовуючи сонячну енергію. За допомогою такого "сонячного бойлера" ви матимете 300 літрів гарячої води на день усього десь за 30 копійок. Обладнання для таких систем виготовляють на Канівському заводі "Магніт"...

08:30 14.08.2019

в МОЗ закликають зробити шеплення дитині від кору до початку навчального року

За оперативними даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, протягом 32-го тижня на кір захворіла 261 людина – 168 дорослих і 93 дитини. Щеплення – єдиний надійний захист від кору, особливо якщо у вашому регіоні зафіксовано спалах захворюваності. Тимчасове спадання захворювання на кір влітку відбувається завжди у зв’язку зі зменшенням часу перебування людей у великих колективах. З початком навчального року захворювання знову зростає, особливо серед дітей, тому важливо захистити себе і зробити щеплення дитині до початку навчання, відзначають в МОЗУ.

11:22 13.08.2019

Високий врожай соняшника прогнозується на Черкащині

Раннє накопичення тепла, швидке прогрівання ґрунту дозволило аграріям області розпочати сівбу соняшника в ранні строки. Площа, засіяна в цьому році цією культурою, для нашої області є рекордною – 204,1 тис.га. Про це інформують у Черкаському обласному гідрометеоцентрі.

08:56 13.08.2019

До власної справи – через розвиток підприємницької ініціативи

Служба зайнятості долучається до розвитку малого та середнього бізнесу. З метою розвитку підприємництва на законодавчому рівні передбачено, у разі відсутності на ринку праці підходящої роботи, залучення безробітних до організації підприємницької діяльності.

08:21 13.08.2019

Президент України підписав Закон щодо врегулювання питання сонячних електростанцій домогосподарств

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України від 11.07.2019 №2755-VIII (законопроект №10357) щодо врегулювання питання генерації електроенергії сонячними станціями приватних домогосподарств (СЕСд).

08:53 12.08.2019

За новою моделлю адмінтерустрою в Україні замість 465 районів буде сформовано 100

Україні назріла необхідність прийняти закон про засади адміністративно-територіального устрою, який сформує вже базовий рівень – громади і середній (субрегіональний) рівень – райони. Вони (райони) повинні бути самодостатні, потужні. Не 465 маленьких районів, як зараз, які вже передали свої повноваження на об’єднанні громади і не знають, чим займатися. А повинно бути 100 великих районів, з населенням не менше, ніж 150 тисяч людей.

08:52 12.08.2019