ОГОЛОШЕННЯ

22 червня 2020  року о 14.00 год. відбудеться чергова двадцять шоста сесія  Таганчанської сільської  ради  VІІ скликання.

11:36 18.06.2020

НА КАНІВЩИНІ СТАРОСТА ПІДПАЛИВ СМІТТЯ ТА СУХУ РОСЛИННІСТЬ У МЕЖАХ НАСЕЛЕНОГО ПУНКТУ

Реагуючи на звернення правоохоронних органів, Державною екологічною інспекцією Центрального округу виявлено факт підпалу залишків сухої рослинності та побутового сміття в межах населеного пункту, який здійснив староста одного із старостинських округів Канівського району.

09:02 18.06.2020

ОГОЛОШЕННЯ

ШАНОВНІ  ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧІ ТА ЗЕМЛЕВЛАСНИКИ!

15:44 17.06.2020

В області планують запровадити програму «Безпечна Черкащина»

Комплексну систему відеонагляду, яка покриватиме всю область, хочуть втілити на Черкащині. Розпочати працювати над цим проектом планують у межах обласної цільової комплексної програми профілактики та протидії злочинності у Черкаській області на 2020-2024 роки «Безпечна Черкащина». Днями депутати обласної ради мають розподілити необхідне фінансування для початку її реалізації.

09:38 12.06.2020

Центр зайнятості інформує!

Покрокова інструкція: як підприємцю без найманих працівників отримати допомогу по частковому безробіттю

16:54 10.06.2020