Новини

Змінено відповідальність за порушення, пов’язані з господарською діяльністю без ліцензій

В ГУ ДПС у Луганській області звернули увагу. З 18 грудня 2019 року набуває чинності Закон України від 02.10.2019 р. № 139-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку ліцензування господарської діяльності».

10:26 19.12.2019

Департамент соціального захисту населення ОДА про оздоровлення бійців АТО/ООС

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації нагадує учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам війни, які брали безпосередню участь в АТО/ООС та постраждалим учасникам Революції Гідності про можливість проходження безоплатної психологічної реабілітації у відповідних центрах з відшкодуванням вартості проїзду до цих центрів і назад.

09:59 19.12.2019

ЗАПРОШУЄМО НА СВЯТО!

19 грудня о 12.00 год. в Таганчанському закладі дошкільної освіти "Ромашка" відбудеться святкове дійство присвячене дню Святого Миколая  та з нагоди 45-річного ювілею дошкільної установи «Ромашка».

16:42 18.12.2019

Президент вніс до Парламенту законопроект про зміни до Конституції в частині децентралізації

Сьогодні, 13 грудня, Президент України Володимир Зеленський подав до Верховної Ради проект закону про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади).

08:31 17.12.2019

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні батьки учнів «Таганчанського ліцею».  Просимо Вас, в найкоротші терміни оплатити харчування  за листопад 2019 року у зв’язку з закінченням звітного періоду. Квитанції про оплату просимо передавати в їдальню.

09:22 10.12.2019

День Збройних Сил України

Загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу і шану з боку офіційних державних структур усіх рівнів. Цей День приурочений до дати прийняття Закону незалежної України від 6-го грудня 1991-го року «Про Збройні Сили України». Саме свято - День Збройних Сил України було встановлено у 1993-му році постановою Верховної Ради України від 19-го жовтня № 3528-XII.

08:34 06.12.2019