Президент України доручив запровадити проект «єМалятко» до 1 січня 2020 року

30 липня в Офісі Президента України відбулася нарада з питань реалізації унікальних для світової практики комплексних електронних послуг, пов’язаних із народженням дитини та оформленням відповідних документів. Участь у нараді взяли Глава держави, представники профільних центральних органів виконавчої влади та міжнародних донорських проектів.

10:20 31.07.2019

В один клік без черг та хабарів: Глава держави підписав указ щодо розвитку електронних послуг

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про деякі заходи щодо поліпшення доступу фізичних та юридичних осіб до електронних послуг», що спрямований на упорядкування та забезпечення прозорості роботи державних реєстрів, розвиток сучасних засобів електронної ідентифікації та запровадження пріоритетних для громадян і бізнесу електронних державних послуг.

16:05 30.07.2019

МОЗ розпочинає кампанію з вакцинації від дифтерії та правця

Уляна Супрун, Володимир Курпіта та Сергій Жадан зробили щеплення від дифтерії та правця і закликали українців підтримати кампанію “Вакциновані – значить захищені”. Пацієнтам слід вакцинуватися до вересня, оскільки з початком навчального року кількість випадків захворювання на інфекційні хвороби зростає, отже ризик виникнення спалаху підвищується.

15:58 30.07.2019

Десять ОТГ області пройшли відбір в останньому раунді Програми «U-LEAD з Європою»

Всі 10 громад які подали заявки на участь у 4-му і останньому раунді Програми «U-LEAD з Європою», що надає допомогу у модернізації та створенні ЦНАП, пройшли відбір. Це – один із найкращих показників по Україні, адже лише три області мають такі ж результати відбору, інформують у Департаменті регіонального розвитку ОДА.

09:19 30.07.2019

Виїздний стоматолог у с.Мельники

Ось вже декілька днів виїздний стоматологічний кабінет обслуговує жителів с.Мельники. Біля кабінету зібралась черга, прийом проводить лікар-стоматолог Черкаської обласної стоматологічної поліклініки Гончарова Олена Василівна. Мешканці вдячні за таку увагу до проблем простих  громадян, особливо стареньких та тих, хто не може дістатись самотужки до лікаря в місті. Комусь достатньо профілактичного огляду, а хтось потребує серйозного втручання і тому навіть консультація допоможе прийняти рішення, щодо подальшого лікування.

15:22 25.07.2019