Надійшов перший фінансовий транш для дітей ФОПів Черкащини

До області надійшов перший транш червня 2020 року на загальну суму 5,3 млн грн для підтримки 1043 сімей підприємців, у яких виховують 1359 дітей, батьки яких працюють на спрощеній системі оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку.

08:41 10.06.2020

Садочки Черкащини відновлюють роботу

Відновлення роботи закладів дошкільної освіти Черкащини відбувається поступово –  з 1 по 15 червня 2020 року. Наразі в області 75 закладів дошкільної освіти вже працюють.

08:40 10.06.2020

490: в області за останню добу збільшилась кількість хворих на коронавірус (+21)

Як повідомляють в Черкаському обласному лабораторному центрі МОЗ України, на сьогодні в області виявлених 490 лабораторно підтверджених випадів COVID-19. За сотанню добу +21 особа (м. Черкаси – 2, Золотоніський район – 18, Черкаський район – 1)

08:27 10.06.2020

Черкаський художньо-технічний коледж оголошує набір

10:59 02.06.2020

Оздоровча компанія-2020 на Черкащині проходитиме з урахуванням карантинних заходів

Оздоровча компанія влітку 2020 року буде проходити із врахуванням карантинних заходів щодо запобігання поширення гострореспіраторної вірусної інфекції COVID-19. Нині ж уточнюють раніше заплановані заходи та очікують розпоряджень про входження в літній оздоровчо-відпочинковий сезон від Уряду. Про це інформують в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

08:56 02.06.2020

Відсьогодні запроваджують наступний етап послаблення протиепідемічних заходів

Із 1 червня запроваджують наступний етап послаблення протиепідемічних заходів з урахуванням результатів оцінки поточної епідемічної ситуації в регіоні – відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».

08:55 02.06.2020

Обласне управління виявлення корупції проводить обстеження проведених ремонтів на місцевих автошляхах

Перевіряють стан додержання вимог законодавства під час капітального ремонту та обстежують фактично виконані роботи по капітальному ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення фахівці управління запобігання та виявлення корупції і взаємодії з правоохоронними органами ОДА на виконання доручення очільника області. Так, уже провели перевірки проведених ремонтів на дорогах О 240103 Вільшана-Товста (Городищенський район) та О 240408 Княжа-Стецівка (Звенигородський район), у ході яких виявили низку порушень як на етапі проектування, так і на етапі виконання робіт.

08:54 02.06.2020

Про послаблення протиепідемічних заходів на території Черкаської області з 1 червня

Вчора, 28 травня,  відбулось позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо послаблення протиепідемічних заходів на території Черкаської області, в залежності від оцінки епідемічної ситуації та ознак для її послаблення.

12:00 01.06.2020