Юні пожежники

З метою активізації профілактичної роботи щодо попередження загибелі та травмування дітей від різного роду надзвичайних ситуацій, навчання учнів правилам безпечної поведінки у житті, а також розширення знань про оперативно – рятувальну службу «101» 28 лютого 2019 року в школі було проведено І шкільний етап Всеукраїнського фестивалю - конкурсу Дружин юних пожежних. Джерело: Таганчанська ЗОШ

10:22 05.03.2019

Децентралізація триває. Що буде з Канівським районом?

ІНТЕРВ’Ю З ГОЛОВОЮ РДА ДМИТРОМ ШЕЛЕСТОМ >>>>>>>> Після утворення наприкінці грудня минулого року на території Канівського району трьох об'єднаних громад - Таганчанської, Межиріцької і Бобрицької, поза процесом об'єднання залишились три сільські ради: Прохорівська, Потапцівська та Пекарівська. Як "скорочення" району вплине на роботу органів влади в районі, зокрема, Канівської районної державної адміністрації - про це кореспондент «Дніпрової Зірки» запитував у голови Канівської РДА Дмитра Шелеста.

10:12 05.03.2019

Весна на носі: українців попередили про штрафи за проліски

Після  декількох  теплих  днів  у  ряді  регіонів України розпустилися проліски. Завзяті громадяни  – в основному, безробітні і пенсіонери – збирають  первоцвіти і продають їх з рук в людних місцях, попри те, що  така діяльність протизаконна.

13:00 28.02.2019

ПЕРЕСУВНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ МАГАЗИН В МЕЛЬНИКАХ

23 лютого пересувний соціальний магазин ПрАТ «Миронівська птахофабрика» відвідав с.Мельники. Як написала на своїй сторінці у Facebook сільський староста Лідія Атаманенко - "Пенсіонери залишились задоволені".

09:48 26.02.2019

Соціальні проекти МХП

В понеділок, 18 лютого,  до Таганчанської об’єднаної територіальної громади завітала керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова. Ось що вона розповіла про поїздку на своїй сторінці у Facebook:

16:22 19.02.2019

ЧИ БУДЕ «НОВА ПОШТА» В ТАГАНЧІ?

Депутат Черкаської обласної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Володимир Братаніч підтримав звернення Таганчанського сільського голови Олега Лактіонова та депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» щодо відкриття відділення «Нової пошти» в селі Таганча, що на Канівщині, для обслуговування 9-11 навколишніх        сіл         району.

14:28 19.02.2019

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

20 лютого ми відзначаємо п'яту річницю з дня трагічних, сповнених героїзму подій Революції Гідності, пік розстрілів Героїв Небесної Сотні. Цей день назавжди увійде в історію України як символ жертовності, патріотизму та героїзму і вкотре підтвердить тезу про те, що в найкритичніший та найважчий період нашої історії знайдуться герої, які своєю жертовністю дозволять будувати нам майбутнє.

11:32 18.02.2019

Стало відомо, які документи можна перевірити онлайн

Наразі громадяни України можуть онлайн перевірити дійсність внутрішнього і закордонного паспорта, посвідки на проживання, посвідчення біженця, проїзний документ дитини тощо. Про це повідомила прес-служба Державного агентства з питань електронного урядування України у відповіді на запит кореспондента УНН.

10:32 18.02.2019