Боротьба з амброзією – на часі!

Здавалося б, сьогодні немає людини, яка б не чула про шкідливість амброзії. Ця рослина  почала інтенсивно розмножуватися на території України на початку двотисячних і вже тоді проявила свій злісний «характер», вона виявилася небезпечним алергеном. Її пилок провокує у людей алергію. Медики називають це амброзійним  полінозом або сінною пропасницею. Від її пилку страждають й астматики, у яких загострюються приступи бронхіальної астми.

11:48 08.07.2019

Держпідтримка-2019: власникам телят нарахували 323,6 млн грн

Станом на 1 травня нараховано 323,6 млн грн спеціальної бюджетної дотації фізичним особам за вирощування молодняку великої рогатої худоби. Кошти вже спрямовані на рахунки структурних підрозділів ОДА для виплати населенню.

09:32 04.07.2019

Про підвищення пенсії з першого липня 2019 року

1. Із першого липня 2019 року відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, підвищено з 1 497 грн до 1 564 грн.

11:05 03.07.2019

Вступники, які з певних причин не отримали ID-картку, можуть одержати спеціальну довідку в місцевому підрозділі ДМС і подати її до закладу вищої освіти

Для вступників, які з певних причин, зокрема релігійних, не отримали паспорт громадянина України у формі ID-картки, прийом документів до вишів буде на підставі свідоцтва про народження та листа територіального підрозділу ДМС. Про це повідомив гендиректор директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН Олег Шаров під час пресконференції щодо старту вступної кампанії сьогодні, 1 липня 2019 року, у залі Колегії МОН.

14:25 02.07.2019

Служба зайнятості розробила мобільний додаток для учасників бойових дій

З метою наближення соціальних послуг для демобілізованих військовослужбовців, фахівці служби зайнятості розробили мобільний додаток «Довідник пільг та послуг учаснику антитерористичної операції» (далі – Довідник пільг та послуг учаснику АТО). Додаток містить такі блоки:

10:45 02.07.2019